Kurumsal

Danıshine Solar Enerji Kimdir ?

Güçlü teknik kadromuz ile yenilikçi, dinamik, verimli, güvenilir bir takım ruhu anlayışında; kalite, zamanındalık ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden dünya standartlarına uygun olarak optimal fiyatlarla ve mümkün olduğunca çok istihdam yaratarak çevremize hizmet sunmaktayız

Müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik, müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayacak biçimde, tüm çalışanlarımızın aktif görev aldığı bir takım ruhu ile teknolojik gelişmelere göre kendimizi yeniliyor; siz değerli müşterilerimiz ve bölgemizin gelişimi için durmaksızın çalışıyoruz.

Misyonumuz

 • Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin tüm hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak,
 • Dinamik bir ekip çalışması ile hızlı, rekabetçi ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayan hizmetler sunmak;
 • Ülke ve bölge ekonomisine katkıda bulunmak,
 • Mevcut ve yeni hizmetlerimiz ile faaliyet bölgelerimizin gelişiminde önemli roller alarak, sürekli girişimci olmak,
 • Yenilikçi bir şirket olarak, geleceği şekillendirme arzusu ve insanlığa faydalı olan yenilikler üretme konusundaki kararlılığının arkasında durmak,
 • İnsana odaklı çalışmayı temel almak,
 • Tüm kalite planlarını müşteri memnuniyetine dayandırmak,
 • Konusunda uzman personel kadrosu ile çalışmayı ilke edinmek,
 • Yalnızca bulunduğu bölgede değil ülke çapında bir marka olmak…

Vizyonumuz

 • Müşterilerimiz ve üretim ortaklarımızla karşılıklı ve sürdürülebilir büyümeyi gerçekleştirmek.
 • Sektörümüzde, uyguladığımız sosyal sorumluluk ilkeleri ile uluslar arası alanda belirleyici olmak.
 • Son teknoloji ve süreç uygulamaları ile sektöre yeni hizmetler sunmak ve lider konumda olmak.
 • Tedarik zinciri boyunca yer alan tüm süreçlerimizi bilişim teknolojileri ile entegre ederek müşterilerimizin artan servis ihtiyaçlarına cevap vermek.
 • Üretim süreçlerini kısaltmak için müşterilerimiz ile ilişkilerimizi sürekli hale getirmek.
 • Süreç odaklı kalite yönetim sistemini uygulamak.

Kalite Politikamız

Amacımız müşterilerimizin beklentilerine tamamiyle cevap verebilmek, firmamızın rekabet ve gelişim gücünü arttırabilmektir.
Hizmette hedefimiz “İlk Seferde Doğru Yapmak” ve “Sıfır Hata”dır.
İmal etmekte olduğumuz hizmetlerin zamanında, eksiksiz ve problemsiz olarak teslim edilmesi vazgeçilemez bir ilkedir.
Ar/Ge ve Hizmet Geliştirme faaliyetlerindeki hedefimiz; bilgimizi ve yaratıcılığımızı sürekli olarak geliştirerek, müşteri memnuniyeti ve rekabet için etkin hizmetler tasarlamaktır.

Partnerlerimiz

Multielektrik

07d4875a8591475e9d9816f0c51bd5bc
„Güneş sürekli olan yenilenebilir enerji kaynağıdır. Güneş enerjisinden faydalanarak enerji masraflarınızı en asgari şekle getirebilirsiniz. Bu yüzden Multielektrik Solar Sistemleri Elektrik Üretim Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti’yi kurduk. Multielektrik Türk ve Alman ortaklığından oluşan Multi Şirketler Grubu üyesidir. Multivilla 10 yıldır inşaat sektöründe başarılı şekilde Akdeniz bölgesinde faaliyet göstermekte. Multielektrik ekibimiz Almanya’da Güneş enerjisi üzerine eğitim veren DGS’de (Alman Solar Enstitüsünde) eğitimini başarı ile tamamlayarak diplomalarını alan uzmanlardan oluşmaktadır.

CW Enerji

logo

CW Enerji Ltd. Şti. fotovoltaik enerji alanında Avrupa ve Uzakdoğu da sağlam, güvenilir ve kaliteden ödün vermeyen prensiple güçlü partnerlerini oluşturmuştur. Gerek ürün tedariklerinde, gerekse anahtar teslim projelerde güçlü ve deneyimli kadrosuyla siz değerli müşterilerinin isteklerine geniş ürün yelpazesiyle ve çeşitli uygulama şekilleriyle hizmet vermektedir.

Kaliteden ödün vermeyen ve müşteri memnuniyetini birinci derecede misyon edinmiş bir anlayışla güneşin doğduğu her yerde görüşmek dileğiyle.

Kaco

Vizyoner ve araştırmacı yenilenebilir Enerji teknolojileri Dünya devi Kaco new energy ile partner olmaktan gurur duyarız. Sektörün liderlerinden ve kalite bazında önde olmak için Kaco eviricilerini  tercih etmekteyiz.
kako1
Savior

Savior Solar, 7.2 saat/gün ortalama güneşlenme süresi olan ülkemizde, kardeşi Özdisan Elektronik’ten gelen gelişmeci ve atılımcı distribütör geleneğini yenilenebilir enerji alanına taşıyor.

Savior Solar, 33 yıllık Özdisan geleneğinde olduğu gibi yenilikleri yerinde gözlüyor ve anında ulaştırıyor, en iyi ürünü raftan sunuyor, uygulamasına öncülük ediyor, anahtar teslimi proje ve taahhüt hizmetleri dahil olmak üzere geniş işbirliği olanakları sunuyor.

Savior Solar Hakkımızda

Güneş, tüm dünyadaki yaşamın ve nükleer enerji dışında ne formda olursa olsun, kullandığımız bütün enerjinin ve enerji çeşitlerinin kaynağıdır. Sobada yanan odun – kömürden, otomobilde yanan benzine, jeotermal santrallerden, barajda jenaratörü çeviren su gücüne kadar tüm enerji çeşitlerinin ana kaynağı güneştir.

Elektrik enerjisi, endüstriyel olsun, domestik olsun hatta askeri olsun yeryüzünde kullandığımız enerji formların en yaygınıdır. İçten yanmalı otomobillerin yerine son yıllarda elektrikli otomobillerin almaya başlamasından sonra hemen tüm günlük enerji gereksinimleri, kullanım noktalarında elektrik enerjisine göre planlanır.

Hilti

Hilti denince akla ilk gelen şüphesiz inşaat sektöründeki üstün, dayanıklı,rahat çalışan ve eşsiz kalitededir.
Fotovoltaik alt konstrüksiyon için Hiltiyi tercih etme nedenimiz inşaat malzemeleri ve makinalar alanındaki güvenilirliğe sahip olmak, kurduğumuz PV-Tesislerinin uzun ömürlü ve güvenilir olmasını sağlamaktır.

hlti

Axitec

Alman kalitesi ile , uzun vadeli güvenli üretim ve güvenirlik için Axitec.
Dünyanın her yerinde, AXITEC fotovoltaik modül kurulumları mevcuttur.
Bunların uygulama alanları, beşik çatılardan, düz çatı, sundurma veya açık alan sistemlerine varana kadar çok çeşitlidir.
Tesisatçılar ve tesisler yıllardır, kendini kanıtlamış AXITEC modüllerinin performansına güvenmektedir.

axitec

a b c d

Ege Kablo

EGE SOLAR PV1-F solar (fotovoltaik) kablolar;  EN 60364-7-712 nolu standardına uygun olarak, güneş
panelleri gibi çeşitli fotovoltaik sistem elemanlarının bağlantılarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır.
PV1-F solar (fotovoltaik) kablolarımız 2Pfg 1169 nolu standarda uygun olarak  üretilmekte olup TÜV onaylıdır.
PV1-F kablolar; yüksek mekanik gereksinimleri karşılayacak, aşırı sıcak ve soğuk hava koşullarında uzun süre
kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Ozona ve ultraviyole ışınlara karşı dayanıklıdır. Ayrıca EN 60216 nolu
standarda göre yapılan termal dayanıklılık testlerinden geçmiştir. Bu tip kablolar 25 yıllık kullanım ömrüne sahiptir.
Sabit hareketsiz iç ve dış tesisatlarda, boru ve makaron içerisinde ve benzer kapalı sistemlerde kullanım için uygundur.

photo

Solar Log

“Made in Germany” olarak invertörden bağımsız denetim sistemi konusundaki uzmanlığıyla, izleme/denetleme cihazlarının bileşiminden Solar-Log™ ‘yi ve değerlendirme platformundan Solar-Log™ WEB sayfası çözümünü sunmaktadır. SDS, tesis izlemenin/denetiminin yanı sıra, dünya genelindeki operatörlerin ve tesisatçıların sunduğu hizmeti etkin bir biçimde desteklemek için sistemi tamamlayan pek çok ek hizmetler sunmaktadır.

xas

Csg PVTech

Yeşil Enerji ile yeşil gelecek prensibi ile yola çıkan CSG PVTech, ağırlıklı olarak üretimini ve arge sini tamami ile yenilenebilir enerji ürünlerine odaklayarak,insancıl ve  sürdürülebilir gelişim hedeflemektedir.Geleceğimizin teminatı için herkesimi yüksek kaliteli solar ve temiz enerji çöümlerimizle desteklemekteyiz.

dfe sdf

GoodWe

Dünyaca ünlü elektronik sanayi grubu JXT tarafından 20 Milyon $ sermaye ile kurulan GoodWe (Jiangsu) Power Supply Technology Co. Ltd. stratejik olarak gelişmekte olan bir girişimdir. JXT Grup, Çin’in en büyük elektronik konnektör üreticilerinden ve aynı zamanda Apple ve Samsung mobil cihazlarının önemli tedarikçilerindendir.

Teknoloji alanında yenilikçilik GoodWe’nin en temel üstünlüğüdür. 100 kişilik AR&GE ekibi ile, evsel ve ticari uygulamalar için her türlü alternatifi sunulmakta ve tüm ürünlerinin performans istikrarı güvenceye alınmaktadır. Hali hazırda 1.0 kW tan 75 kW’a kadar NS, D-NS, SDT, DT, ES, BP ve Hibrit Sistem serilerinden oluşan 7 farklı seride solar invertör grubu ile geliştirilmiş ve üretilmektedir. Farklı müşteri beklentilerini karşılamak amacı ile izleme sistemleri, kablosuz ve online izleme seçenekleri ile zenginleştirilmiştir. GoodWe AR&GE merkezi, 2012 yılında Çin hükümeti tarafından, şebeke bağlantılı fotovoltaik invertörler için en önemli laboratuvarlar arasında listelenmiş ve yetenek eğitim üssü olarak kabul edilmiştir.