Hakkımızda

Danıshine Solar Enerji Kimdir ?

Güçlü teknik kadromuz ile yenilikçi, dinamik, verimli, güvenilir bir takım ruhu anlayışında; kalite, zamanındalık ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden dünya standartlarına uygun olarak optimal fiyatlarla ve mümkün olduğunca çok istihdam yaratarak çevremize hizmet sunmaktayız

Müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik, müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayacak biçimde, tüm çalışanlarımızın aktif görev aldığı bir takım ruhu ile teknolojik gelişmelere göre kendimizi yeniliyor; siz değerli müşterilerimiz ve bölgemizin gelişimi için durmaksızın çalışıyoruz.

Misyonumuz

 • Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin tüm hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak,
 • Dinamik bir ekip çalışması ile hızlı, rekabetçi ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayan hizmetler sunmak;
 • Ülke ve bölge ekonomisine katkıda bulunmak,
 • Mevcut ve yeni hizmetlerimiz ile faaliyet bölgelerimizin gelişiminde önemli roller alarak, sürekli girişimci olmak,
 • Yenilikçi bir şirket olarak, geleceği şekillendirme arzusu ve insanlığa faydalı olan yenilikler üretme konusundaki kararlılığının arkasında durmak,
 • İnsana odaklı çalışmayı temel almak,
 • Tüm kalite planlarını müşteri memnuniyetine dayandırmak,
 • Konusunda uzman personel kadrosu ile çalışmayı ilke edinmek,
 • Yalnızca bulunduğu bölgede değil ülke çapında bir marka olmak…

Vizyonumuz

 • Müşterilerimiz ve üretim ortaklarımızla karşılıklı ve sürdürülebilir büyümeyi gerçekleştirmek.
 • Sektörümüzde, uyguladığımız sosyal sorumluluk ilkeleri ile uluslar arası alanda belirleyici olmak.
 • Son teknoloji ve süreç uygulamaları ile sektöre yeni hizmetler sunmak ve lider konumda olmak.
 • Tedarik zinciri boyunca yer alan tüm süreçlerimizi bilişim teknolojileri ile entegre ederek müşterilerimizin artan servis ihtiyaçlarına cevap vermek.
 • Üretim süreçlerini kısaltmak için müşterilerimiz ile ilişkilerimizi sürekli hale getirmek.
 • Süreç odaklı kalite yönetim sistemini uygulamak.

Kalite Politikamız

Amacımız müşterilerimizin beklentilerine tamamiyle cevap verebilmek, firmamızın rekabet ve gelişim gücünü arttırabilmektir.
Hizmette hedefimiz “İlk Seferde Doğru Yapmak” ve “Sıfır Hata”dır.
İmal etmekte olduğumuz hizmetlerin zamanında, eksiksiz ve problemsiz olarak teslim edilmesi vazgeçilemez bir ilkedir.
Ar/Ge ve Hizmet Geliştirme faaliyetlerindeki hedefimiz; bilgimizi ve yaratıcılığımızı sürekli olarak geliştirerek, müşteri memnuniyeti ve rekabet için etkin hizmetler tasarlamaktır.

Partnerlerimiz

Schmıd Pekintaş


„Pekintaş Enerji A.Ş., 2014 yılında Pekintaş ve Schmid Grup şirketleri ortaklığı ile kurulmuş olan bir Fotovoltaik (FV) güneş paneli (modülü) üreticisidir. Schmid Group, 150 yılı aşkın geçmişi ile dünyada güneş enerjisi sektörünün öncüsü ve lider ekipman üreticisidir. Pekintaş Grubu ise Türkiye’de inşaat sektöründe önde gelen kuruluşlardan olup, özellikle endüstriyel binalarda kullanılan sandviç panel üretiminde liderdir. Pekintaş Enerji, sektörlerinde lider konumda bulunan bu iki güçlü grubun birleşmesiyle kurulmuş bir firmadır.

CW Enerji

logo

CW Enerji Ltd. Şti. fotovoltaik enerji alanında Avrupa ve Uzakdoğu da sağlam, güvenilir ve kaliteden ödün vermeyen prensiple güçlü partnerlerini oluşturmuştur. Gerek ürün tedariklerinde, gerekse anahtar teslim projelerde güçlü ve deneyimli kadrosuyla siz değerli müşterilerinin isteklerine geniş ürün yelpazesiyle ve çeşitli uygulama şekilleriyle hizmet vermektedir.

Kaliteden ödün vermeyen ve müşteri memnuniyetini birinci derecede misyon edinmiş bir anlayışla güneşin doğduğu her yerde görüşmek dileğiyle.

Kaco

Vizyoner ve araştırmacı yenilenebilir Enerji teknolojileri Dünya devi Kaco new energy ile partner olmaktan gurur duyarız. Sektörün liderlerinden ve kalite bazında önde olmak için Kaco eviricilerini  tercih etmekteyiz.
kako1
Savior

Savior Solar, 7.2 saat/gün ortalama güneşlenme süresi olan ülkemizde, kardeşi Özdisan Elektronik’ten gelen gelişmeci ve atılımcı distribütör geleneğini yenilenebilir enerji alanına taşıyor.

Savior Solar, 33 yıllık Özdisan geleneğinde olduğu gibi yenilikleri yerinde gözlüyor ve anında ulaştırıyor, en iyi ürünü raftan sunuyor, uygulamasına öncülük ediyor, anahtar teslimi proje ve taahhüt hizmetleri dahil olmak üzere geniş işbirliği olanakları sunuyor.

Savior Solar Hakkımızda

Güneş, tüm dünyadaki yaşamın ve nükleer enerji dışında ne formda olursa olsun, kullandığımız bütün enerjinin ve enerji çeşitlerinin kaynağıdır. Sobada yanan odun – kömürden, otomobilde yanan benzine, jeotermal santrallerden, barajda jenaratörü çeviren su gücüne kadar tüm enerji çeşitlerinin ana kaynağı güneştir.

Elektrik enerjisi, endüstriyel olsun, domestik olsun hatta askeri olsun yeryüzünde kullandığımız enerji formların en yaygınıdır. İçten yanmalı otomobillerin yerine son yıllarda elektrikli otomobillerin almaya başlamasından sonra hemen tüm günlük enerji gereksinimleri, kullanım noktalarında elektrik enerjisine göre planlanır.

Hilti

Hilti denince akla ilk gelen şüphesiz inşaat sektöründeki üstün, dayanıklı,rahat çalışan ve eşsiz kalitededir.
Fotovoltaik alt konstrüksiyon için Hiltiyi tercih etme nedenimiz inşaat malzemeleri ve makinalar alanındaki güvenilirliğe sahip olmak, kurduğumuz PV-Tesislerinin uzun ömürlü ve güvenilir olmasını sağlamaktır.

hlti

Axitec

Alman kalitesi ile , uzun vadeli güvenli üretim ve güvenirlik için Axitec.
Dünyanın her yerinde, AXITEC fotovoltaik modül kurulumları mevcuttur.
Bunların uygulama alanları, beşik çatılardan, düz çatı, sundurma veya açık alan sistemlerine varana kadar çok çeşitlidir.
Tesisatçılar ve tesisler yıllardır, kendini kanıtlamış AXITEC modüllerinin performansına güvenmektedir.

axitec

a b c d

Ege Kablo

EGE SOLAR PV1-F solar (fotovoltaik) kablolar;  EN 60364-7-712 nolu standardına uygun olarak, güneş
panelleri gibi çeşitli fotovoltaik sistem elemanlarının bağlantılarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır.
PV1-F solar (fotovoltaik) kablolarımız 2Pfg 1169 nolu standarda uygun olarak  üretilmekte olup TÜV onaylıdır.
PV1-F kablolar; yüksek mekanik gereksinimleri karşılayacak, aşırı sıcak ve soğuk hava koşullarında uzun süre
kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Ozona ve ultraviyole ışınlara karşı dayanıklıdır. Ayrıca EN 60216 nolu
standarda göre yapılan termal dayanıklılık testlerinden geçmiştir. Bu tip kablolar 25 yıllık kullanım ömrüne sahiptir.
Sabit hareketsiz iç ve dış tesisatlarda, boru ve makaron içerisinde ve benzer kapalı sistemlerde kullanım için uygundur.

photo

Solar Log

“Made in Germany” olarak invertörden bağımsız denetim sistemi konusundaki uzmanlığıyla, izleme/denetleme cihazlarının bileşiminden Solar-Log™ ‘yi ve değerlendirme platformundan Solar-Log™ WEB sayfası çözümünü sunmaktadır. SDS, tesis izlemenin/denetiminin yanı sıra, dünya genelindeki operatörlerin ve tesisatçıların sunduğu hizmeti etkin bir biçimde desteklemek için sistemi tamamlayan pek çok ek hizmetler sunmaktadır.

xas

Fronius

 

1992 yılından bu yana solar elektronik  konusu ile ilgileniyoruz. Hedefimiz yeryüzünün enerji tedariğinde devrim yaratmak ve enerji bağımsızlığını temin etmektir. Tüm aktivitelerimizde kalite ön plandadır. Şebeke bağlantılı inverterlerimizve sistem denetimine yönelik ürünlerimiz bunun en önemli göstergesidir.

Enerji bağımsızlığı, anlık mevcut FV enerjinin kazanımından fazlasını gerektirmektedir. Bu nedenle Fronius elde edilen solar enerjinin etkin bir şekilde depolanması için uzun yıllardır araştırmalarına devam etmektedir. Fronius Energy Cell’in geliştirilmesi ile birlikte solar sektöründe önemli bir yapı taşı ortaya konmuştur. Hedef, ihtiyaç fazlası FV enerjinin hidrojen olarak depolanması ve ihtiyaç halinde tekrar elektrik enerjisine çevrilmesidir.

Fronius’un yüksek kalitesi yalnızca ürünleri için geçerli değildir. Sunduğumuz teknik destek ve benzersiz Fronius Service Partner Programımız firma kültürümüzün en önemli göstergesidir.

Fronius, pazara yönelik teknolojilerini büyük bir titizlikle geliştirmekte ve yenilikçi fikirler ve çözümler ortaya koymaktadır. Solar elektronik alanında sunduğumuz çözümlerle günbegün sınırları değiştirme vizyonumuz üzerinde çalışıyoruz.

GoodWe

Dünyaca ünlü elektronik sanayi grubu JXT tarafından 20 Milyon $ sermaye ile kurulan GoodWe (Jiangsu) Power Supply Technology Co. Ltd. stratejik olarak gelişmekte olan bir girişimdir. JXT Grup, Çin’in en büyük elektronik konnektör üreticilerinden ve aynı zamanda Apple ve Samsung mobil cihazlarının önemli tedarikçilerindendir.

Teknoloji alanında yenilikçilik GoodWe’nin en temel üstünlüğüdür. 100 kişilik AR&GE ekibi ile, evsel ve ticari uygulamalar için her türlü alternatifi sunulmakta ve tüm ürünlerinin performans istikrarı güvenceye alınmaktadır. Hali hazırda 1.0 kW tan 75 kW’a kadar NS, D-NS, SDT, DT, ES, BP ve Hibrit Sistem serilerinden oluşan 7 farklı seride solar invertör grubu ile geliştirilmiş ve üretilmektedir. Farklı müşteri beklentilerini karşılamak amacı ile izleme sistemleri, kablosuz ve online izleme seçenekleri ile zenginleştirilmiştir. GoodWe AR&GE merkezi, 2012 yılında Çin hükümeti tarafından, şebeke bağlantılı fotovoltaik invertörler için en önemli laboratuvarlar arasında listelenmiş ve yetenek eğitim üssü olarak kabul edilmiştir.